.

Firma Profili

 

 

 

AKDENİZ DALGIÇ POMPA; Dalgıç Pompa ve Hidrofor Sistemleri satış pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.


Yıllardır dalgıç pompa ve dalgıç pompa satışı ile dalgıç pompa dalgıç motorlarının tamiri, hidrofor satışı ve hidrofor tamiri, atık su drenaj pompalarının satışı ve tamiri, sondaj kurularının temizlenmesi alanında hizmet vermekteyiz.


Firmamız ; İmpo ve Sempa ürünlerinin Bursa yetkili bayiliğini yapmaktadır.


Ürün Yelpazemizin İçinde;


Dalgıç pompaları, dalgıç motorları, Santrifüj Pompalar, drenaj pompaları, Hidroforlar, Milli Pompa ve Genleşme Tankları, Paket hidroforlar yer almaktadır.


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.


Müşterilerimize talep ettikleri ürünün artı yönlerini ve eksi yönlerini anlatmak, onları doğru bir şekilde bilgilendirmek, vazifemizdir.


dalgıç pompa tamiri, Bursa dalgıç motor tamiri, Bursa kuyu inkişaf, sondaj kuyu temizlik, su sondajı, alarko groundfos dalgıç pompa tamiri, hidrofor tamiri dalgıç pompa dalgıç motor tamiri Bursa, kuyu inkişaf, sondaj kuyu temizlik, su sondajı, alarko groundfos dalgıç pompa tamiri, hidrofor tamiri dalgıç pompa tamiri, Bursa dalgıç motoru hidrofor tamiri, impo sempa bursa bayisi servisi, bursa bobinaj, dalgıç pompa, dalgıç pompa fiyatları