.

.

 

<<  Firma Profili >>

 

AKDENİZ DALGIÇ POMPA;  Dalgıç Pompa ve Hidrofor Sistemleri satış pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla  hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Firmamız ; İmpo ve Sempa ürünlerinin Bursa yetkili bayiliğini yapmaktadır.

 

Ürün yelpazemizde; Dalgıç pompaları, dalgıç motorları, Santrifüj Pompalar, drenaj pompaları, Hidroforlar, Milli Pompa ve Genleşme Tankları, Paket hidroforlar yer almaktadır.

 

Firmamız ayrıca; dalgıç motorlarının tamir ve bakımı, dalgıç pompa arızalarının onarımı, kuyulara dalgıç pompaların montaj edilmesi, kuyulardan pompa sökülmesi ve dalgıç motorlarının sarımı gibi hizmetleri de vermektedir.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

 

MİSYONUMUZ;


Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak, hizmet verdiği sektörde Kalite, Güven, Uzman ekip ve İstikrarın yanında Dünya’nın ve Türkiye’nin en güvenilir markalarıyla el ele sorunsuz ürün ve yüksek hizmet kalitesi

VİZYONUMUZ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.